CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Sopotu i okolicy

Kucharz/Kucharka

April 28, 2019 11:27 - Dam pracę - Sopot

1111111.00 zł

Szczegóły ogłoszenia
Proponujemy pracę w Ośrodku Sanatoryjno-Rehabilitacyjnym Perła w Sopocie. Forma pracy 2 na 2 (dwa dni pracy / dwa dni wolnego). Praca w tygodniu, weekend oraz w święta. Więcej informacji pod numerem telefonicznym 601787787 . CV prosimy wysyłać na adre mailowy @
Wymagany :

• doświadczenia w kuchni
• umiejętności pracy pod presją czasu
• higieny i wysokiej kultury osobistej
• dyspozycyjności ( praca 2/2)
• miłej aparycji i umiejętności pracy z ludźmi
• umiejętnego gospodarowania towarami
• aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy

• Oferujemy dobre warunki pracy
• pracę w kuchni wydawkowej
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
• doświadczoną kadrę managerską
• dobrze dobrany zakres obowiązków
• zdobywanie nowych doświadczeń

Wynagrodzenie do uzgodnienia!!

Strona internetowa Ośrodka : www.perla-sopot.pl
91948
Ogłoszeń
102
Miast
4041
Użytkowników
918
Zarejestrowanych