Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Transport/Przeprowadzki

  Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

November 30, 2022 01:25 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno
0.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza kompania Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Produkujemy zawodowe usługi rolnicze tudzież aplikujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszystkie wytwarzane profesje tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawomocnienia. Czas realizacji ustalamy według wymogów interesanta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem jak i załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy czy też słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Wytwórczość zboża i rzepaku- Nasza wytwórczość ma doświadczenie oparte na uprawianiu całego szeregu rodzai zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Dopuszczamy wykwalifikowanych prowadzących, transportowców czy też wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to wykonywanie usług w granicach przewozu osób bądź rzeczy wehikułami, które są zarejestrowane na obwodzie Krajowy.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi względnie rzeczy na otoczenie innego kraju względnie sprowadzanie spoza krawędzi do Polski.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.