Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi prawne i księgowe

  Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 2, 2022 17:26 - Usługi prawne i księgowe - Gdynia
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady prawnej może otrzymać potrzebną pomoc. W kancelarii otrzymać można szczegółową odpowiedzieć na każde nawet najtrudniejsze pytanie z dziedziny prawa. Niemałe doświadczenie pozwala oferować usługi na doskonałym poziomie. Klienci mogą mogą mieć pewność, że otrzymują informacje zgodne z bieżącą wiedzą prawniczą i obowiązującymi aktualnie przepisani.

W ofercie kancelarii obecne są między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi oraz różnorodna pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na profesjonalną pomoc mogą liczyć również osoby , które chcą uzyskać rozwód lub uregulować kwestię kontaktów z dzieckiem. Kancelaria pomaga również w przypadku konieczności podziału majątku. Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie i analizę dokumentów, włączając w to różnego rodzaju umowy oraz opinie. Podejmuje się pisania pism procesowych i udziału w mediacjach.

Tym, co odróżnia ją od innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto powierzył jej prowadzenie swoich spraw. Na szczególne podkreślenie zasługują również naprawdę przystępne ceny. Kancelaria Natalii Zielmachowicz to świetne miejsce dla każdego kto musi skorzystać z pomocy prawnej.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.